PIC16F18426T-I/SL
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16F18426T-I/SL Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PIC16F18426T-I/SL
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului RAM COMPARATOR
Foi de date: PIC16F18426T-I/SL.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2600 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PIC16F18426T-I/SL
Număr parc PIC16F18426T-I/SL Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere RAM COMPARATOR Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 102150 pcs Fișa cu date PIC16F18426T-I/SL.pdf
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 2.3 V ~ 5.5 V Pachetul dispozitivului furnizor 14-SOIC
Viteză 32MHz Serie PIC® XLP™ 16F
Dimensiunea RAM 2K x 8 Tip memorie program FLASH
Dimensiunea memoriei programului 28KB (16K x 14) Periferice Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Alte nume PIC16F18426T-I/SLTR Tip oscilator Internal
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA) Numărul de intrări / ieșiri 12
Dimensiunea EEPROM 256 x 8 descriere detaliata PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 28KB (16K x 14) FLASH 14-SOIC