PIC16F18326-E/ST
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16F18326-E/ST Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PIC16F18326-E/ST
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 8BIT 28KB FLASH 14TSSOP
Foi de date: PIC16F18326-E/ST.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PIC16F18326-E/ST
Număr parc PIC16F18326-E/ST Producător Micrel / Microchip Technology
cantitate valabila 73128 pcs Fișa cu date PIC16F18326-E/ST.pdf
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 2.3 V ~ 5.5 V Pachetul dispozitivului furnizor 14-TSSOP
Viteză 32MHz Serie PIC® XLP™ 16F
Dimensiunea RAM 2K x 8 Tip memorie program FLASH
Dimensiunea memoriei programului 28KB (16K x 14) Periferice Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
ambalare Tube Pachet / Caz 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Tip oscilator Internal Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C (TA)
Numărul de intrări / ieșiri 12 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Dimensiunea EEPROM 256 x 8
descriere detaliata PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 28KB (16K x 14) FLASH 14-TSSOP Convertoare de date A/D 11x10b, D/A 1x5b