PIC16F18323-I/SL
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16F18323-I/SL Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PIC16F18323-I/SL
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 14SOIC
Foi de date: 1.PIC16F18323-I/SL.pdf2.PIC16F18323-I/SL.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PIC16F18323-I/SL
Număr parc PIC16F18323-I/SL Producător Micrel / Microchip Technology
cantitate valabila 122754 pcs Fișa cu date 1.PIC16F18323-I/SL.pdf2.PIC16F18323-I/SL.pdf
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 2.3 V ~ 5.5 V Pachetul dispozitivului furnizor 14-SOIC
Viteză 32MHz Serie PIC® XLP™ 16F
Dimensiunea RAM 256 x 8 Tip memorie program FLASH
Dimensiunea memoriei programului 3.5KB (2K x 14) Periferice Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
ambalare Tube Pachet / Caz 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Tip oscilator Internal Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA)
Numărul de intrări / ieșiri 12 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Dimensiunea EEPROM 256 x 8
descriere detaliata PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 3.5KB (2K x 14) FLASH 14-SOIC Convertoare de date A/D 11x10b, D/A 1x5b