PIC16F1783-I/MV
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PIC16F1783-I/MV
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 8BIT 7KB FLASH 28UQFN
Foi de date: 1.PIC16F1783-I/MV.pdf2.PIC16F1783-I/MV.pdf3.PIC16F1783-I/MV.pdf4.PIC16F1783-I/MV.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PIC16F1783-I/MV
Număr parc PIC16F1783-I/MV Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC MCU 8BIT 7KB FLASH 28UQFN Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 2.3 V ~ 5.5 V Pachetul dispozitivului furnizor 28-UQFN (4x4)
Viteză 32MHz Serie PIC® XLP™ 16F
Dimensiunea RAM 512 x 8 Tip memorie program FLASH
ambalare Tube Pachet / Caz 28-UFQFN Exposed Pad
Alte nume PIC16F1783IMV Tip oscilator Internal
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA) Numărul de intrări / ieșiri 24
Dimensiunea EEPROM 256 x 8 descriere detaliata PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 7KB (4K x 14) FLASH 28-UQFN (4x4)