PIC16F1718T-I/SS
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16F1718T-I/SS Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PIC16F1718T-I/SS
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 8BIT 28KB FLASH 28SSOP
Foi de date: PIC16F1718T-I/SS.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PIC16F1718T-I/SS
Număr parc PIC16F1718T-I/SS Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC MCU 8BIT 28KB FLASH 28SSOP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 68067 pcs Fișa cu date PIC16F1718T-I/SS.pdf
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 2.3 V ~ 5.5 V Pachetul dispozitivului furnizor 28-SSOP
Viteză 32MHz Serie PIC® XLP™ 16F
Dimensiunea RAM 2K x 8 Tip memorie program FLASH
Dimensiunea memoriei programului 28KB (16K x 14) Periferice Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
Alte nume PIC16F1718T-I/SS-ND
PIC16F1718T-I/SSTR
Tip oscilator Internal
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA) Numărul de intrări / ieșiri 24
Dimensiunea EEPROM - descriere detaliata PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 28KB (16K x 14) FLASH 28-SSOP