PIC16F15385-I/PT
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16F15385-I/PT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PIC16F15385-I/PT
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 8BIT 14KB FLASH 48TQFP
Foi de date: 1.PIC16F15385-I/PT.pdf2.PIC16F15385-I/PT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PIC16F15385-I/PT
Număr parc PIC16F15385-I/PT Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC MCU 8BIT 14KB FLASH 48TQFP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 75122 pcs Fișa cu date 1.PIC16F15385-I/PT.pdf2.PIC16F15385-I/PT.pdf
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 2.3 V ~ 5.5 V Pachetul dispozitivului furnizor 48-TQFP (7x7)
Viteză 32MHz Serie PIC® XLP™ 16F
Dimensiunea RAM 1K x 8 Tip memorie program FLASH
Dimensiunea memoriei programului 14KB (8K x 14) Periferice Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
ambalare Tray Pachet / Caz 48-TQFP
Tip oscilator Internal Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA)
Numărul de intrări / ieșiri 44 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Dimensiunea EEPROM 224 x 8
descriere detaliata PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 14KB (8K x 14) FLASH 48-TQFP (7x7) Convertoare de date A/D 43x10b, D/A 1x5b