PIC16F1519-I/PT
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16F1519-I/PT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PIC16F1519-I/PT
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 8BIT 28KB FLASH 44TQFP
Foi de date: 1.PIC16F1519-I/PT.pdf2.PIC16F1519-I/PT.pdf3.PIC16F1519-I/PT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PIC16F1519-I/PT
Număr parc PIC16F1519-I/PT Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC MCU 8BIT 28KB FLASH 44TQFP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 2.3 V ~ 5.5 V Pachetul dispozitivului furnizor 44-TQFP (10x10)
Viteză 20MHz Serie PIC® XLP™ 16F
Dimensiunea RAM 1K x 8 Tip memorie program FLASH
Dimensiunea memoriei programului 28KB (16K x 14) Periferice Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
ambalare Tray Pachet / Caz 44-TQFP
Alte nume PIC16F1519IPT Tip oscilator Internal
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA) Numărul de intrări / ieșiri 36
Dimensiunea EEPROM - descriere detaliata PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 28KB (16K x 14) FLASH 44-TQFP (10x10)