PIC16F1518-E/SP
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PIC16F1518-E/SP
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 8BIT 28KB FLASH 28SDIP
Foi de date: 1.PIC16F1518-E/SP.pdf2.PIC16F1518-E/SP.pdf3.PIC16F1518-E/SP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
450 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PIC16F1518-E/SP
Număr parc PIC16F1518-E/SP Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC MCU 8BIT 28KB FLASH 28SDIP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 2.3 V ~ 5.5 V Pachetul dispozitivului furnizor 28-SPDIP
Viteză 20MHz Serie PIC® XLP™ 16F
Dimensiunea RAM 1K x 8 Tip memorie program FLASH
Dimensiunea memoriei programului 28KB (16K x 14) Periferice Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
ambalare Tube Pachet / Caz 28-DIP (0.300", 7.62mm)
Tip oscilator Internal Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C (TA)
Numărul de intrări / ieșiri 25 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Dimensiunea EEPROM -
descriere detaliata PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 28KB (16K x 14) FLASH 28-SPDIP Convertoare de date A/D 17x10b