PIC16F1503T-I/MV
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PIC16F1503T-I/MV
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 16UQFN
Preț de referință (în dolari SUA)
3300 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PIC16F1503T-I/MV
Număr parc PIC16F1503T-I/MV Producător Micrel / Microchip Technology
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 2.3 V ~ 5.5 V Pachetul dispozitivului furnizor 16-UQFN (3x3)
Viteză 20MHz Serie PIC® 16F
Dimensiunea RAM 128 x 8 Tip memorie program FLASH
Dimensiunea memoriei programului 3.5KB (2K x 14) Periferice Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 16-UFQFN Exposed Pad
Tip oscilator Internal Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA)
Numărul de intrări / ieșiri 11 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Dimensiunea EEPROM -
descriere detaliata PIC PIC® 16F Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 3.5KB (2K x 14) FLASH 16-UQFN (3x3) Convertoare de date A/D 8x10b