PIC16CE624T-20E/SS
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PIC16CE624T-20E/SS
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 8BIT 1.75KB OTP 20SSOP
Foi de date: 1.PIC16CE624T-20E/SS.pdf2.PIC16CE624T-20E/SS.pdf3.PIC16CE624T-20E/SS.pdf
  • Mesaj
Specificațiile PIC16CE624T-20E/SS
Număr parc PIC16CE624T-20E/SS Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC MCU 8BIT 1.75KB OTP 20SSOP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 3 V ~ 5.5 V Pachetul dispozitivului furnizor 20-SSOP
Viteză 20MHz Serie PIC® 16C
Dimensiunea RAM 96 x 8 Tip memorie program OTP
Dimensiunea memoriei programului 1.75KB (1K x 14) Periferice Brown-out Detect/Reset, POR, WDT
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
Alte nume PIC16CE624T-20ESS Tip oscilator External
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C (TA) Numărul de intrări / ieșiri 13
Dimensiunea EEPROM 128 x 8 descriere detaliata PIC PIC® 16C Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 1.75KB (1K x 14) OTP 20-SSOP