PIC16CE624-30/P
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16CE624-30/P Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PIC16CE624-30/P
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 8BIT 1.75KB OTP 18DIP
Foi de date: 1.PIC16CE624-30/P.pdf2.PIC16CE624-30/P.pdf3.PIC16CE624-30/P.pdf
  • Mesaj
Specificațiile PIC16CE624-30/P
Număr parc PIC16CE624-30/P Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC MCU 8BIT 1.75KB OTP 18DIP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 3 V ~ 5.5 V Pachetul dispozitivului furnizor 18-PDIP
Viteză 30MHz Serie PIC® 16C
Dimensiunea RAM 96 x 8 Tip memorie program OTP
Dimensiunea memoriei programului 1.75KB (1K x 14) Periferice Brown-out Detect/Reset, POR, WDT
ambalare Tube Pachet / Caz 18-DIP (0.300", 7.62mm)
Alte nume PIC16CE62430/P Tip oscilator External
Temperatura de Operare 0°C ~ 70°C (TA) Numărul de intrări / ieșiri 13
Dimensiunea EEPROM 128 x 8 descriere detaliata PIC PIC® 16C Microcontroller IC 8-Bit 30MHz 1.75KB (1K x 14) OTP 18-PDIP