PIC16C76-20/SO
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16C76-20/SO Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PIC16C76-20/SO
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 8BIT 14KB OTP 28SOIC
Preț de referință (în dolari SUA)
135 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PIC16C76-20/SO
Număr parc PIC16C76-20/SO Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC MCU 8BIT 14KB OTP 28SOIC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 4 V ~ 6 V Pachetul dispozitivului furnizor 28-SOIC
Viteză 20MHz Serie PIC® 16C
Dimensiunea RAM 368 x 8 Tip memorie program OTP
Dimensiunea memoriei programului 14KB (8K x 14) Periferice Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
ambalare Tube Pachet / Caz 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Alte nume PIC16C7620SO Tip oscilator External
Temperatura de Operare 0°C ~ 70°C (TA) Numărul de intrări / ieșiri 22
Dimensiunea EEPROM - descriere detaliata PIC PIC® 16C Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 14KB (8K x 14) OTP 28-SOIC