PIC16C71T-20I/SO
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PIC16C71T-20I/SO
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 8BIT 1.75KB OTP 18SOIC
Foi de date: 1.PIC16C71T-20I/SO.pdf2.PIC16C71T-20I/SO.pdf3.PIC16C71T-20I/SO.pdf
  • Mesaj
Specificațiile PIC16C71T-20I/SO
Număr parc PIC16C71T-20I/SO Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC MCU 8BIT 1.75KB OTP 18SOIC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 4 V ~ 6 V Pachetul dispozitivului furnizor 18-SOIC
Viteză 20MHz Serie PIC® 16C
Dimensiunea RAM 36 x 8 Tip memorie program OTP
Dimensiunea memoriei programului 1.75KB (1K x 14) Periferice POR, WDT
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 18-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Tip oscilator External Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA)
Numărul de intrări / ieșiri 13 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Dimensiunea EEPROM -
descriere detaliata PIC PIC® 16C Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 1.75KB (1K x 14) OTP 18-SOIC Convertoare de date A/D 4x8b