PIC16C710-20I/P
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16C710-20I/P Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PIC16C710-20I/P
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 8BIT 896B OTP 18DIP
Foi de date: 1.PIC16C710-20I/P.pdf2.PIC16C710-20I/P.pdf3.PIC16C710-20I/P.pdf4.PIC16C710-20I/P.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
275 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PIC16C710-20I/P
Număr parc PIC16C710-20I/P Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC MCU 8BIT 896B OTP 18DIP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 4 V ~ 6 V Pachetul dispozitivului furnizor 18-PDIP
Viteză 20MHz Serie PIC® 16C
Dimensiunea RAM 36 x 8 Tip memorie program OTP
Dimensiunea memoriei programului 896B (512 x 14) Periferice Brown-out Detect/Reset, POR, WDT
ambalare Tube Pachet / Caz 18-DIP (0.300", 7.62mm)
Tip oscilator External Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA)
Numărul de intrări / ieșiri 13 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Dimensiunea EEPROM -
descriere detaliata PIC PIC® 16C Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 896B (512 x 14) OTP 18-PDIP Convertoare de date A/D 4x8b