PIC16C67-10/PT
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16C67-10/PT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PIC16C67-10/PT
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 8BIT 14KB OTP 44TQFP
  • Mesaj
Specificațiile PIC16C67-10/PT
Număr parc PIC16C67-10/PT Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC MCU 8BIT 14KB OTP 44TQFP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 4 V ~ 6 V Pachetul dispozitivului furnizor 44-TQFP (10x10)
Viteză 10MHz Serie PIC® 16C
Dimensiunea RAM 368 x 8 Tip memorie program OTP
Dimensiunea memoriei programului 14KB (8K x 14) Periferice Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
ambalare Tray Pachet / Caz 44-TQFP
Tip oscilator External Temperatura de Operare 0°C ~ 70°C (TA)
Numărul de intrări / ieșiri 33 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Dimensiunea EEPROM -
descriere detaliata PIC PIC® 16C Microcontroller IC 8-Bit 10MHz 14KB (8K x 14) OTP 44-TQFP (10x10) Convertoare de date -