PIC16C62AT-20/SS
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16C62AT-20/SS Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PIC16C62AT-20/SS
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 8BIT 3.5KB OTP 28SSOP
  • Mesaj
Specificațiile PIC16C62AT-20/SS
Număr parc PIC16C62AT-20/SS Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC MCU 8BIT 3.5KB OTP 28SSOP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 4 V ~ 6 V Pachetul dispozitivului furnizor 28-SSOP
Viteză 20MHz Serie PIC® 16C
Dimensiunea RAM 128 x 8 Tip memorie program OTP
Dimensiunea memoriei programului 3.5KB (2K x 14) Periferice Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
Tip oscilator External Temperatura de Operare 0°C ~ 70°C (TA)
Numărul de intrări / ieșiri 22 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Dimensiunea EEPROM -
descriere detaliata PIC PIC® 16C Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 3.5KB (2K x 14) OTP 28-SSOP Convertoare de date -