PIC16C57T-10/SO
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16C57T-10/SO Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PIC16C57T-10/SO
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 8BIT 3KB OTP 28SOIC
Foi de date: 1.PIC16C57T-10/SO.pdf2.PIC16C57T-10/SO.pdf3.PIC16C57T-10/SO.pdf4.PIC16C57T-10/SO.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile PIC16C57T-10/SO
Număr parc PIC16C57T-10/SO Producător Micrel / Microchip Technology
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.5 V Pachetul dispozitivului furnizor 28-SOIC
Viteză 10MHz Serie PIC® 16C
Dimensiunea RAM 72 x 8 Tip memorie program OTP
Dimensiunea memoriei programului 3KB (2K x 12) Periferice POR, WDT
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Tip oscilator External Temperatura de Operare 0°C ~ 70°C (TA)
Numărul de intrări / ieșiri 20 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Dimensiunea EEPROM -
descriere detaliata PIC PIC® 16C Microcontroller IC 8-Bit 10MHz 3KB (2K x 12) OTP 28-SOIC Convertoare de date -