PIC16C57-10E/P
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PIC16C57-10E/P
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 8BIT 3KB OTP 28DIP
Foi de date: 1.PIC16C57-10E/P.pdf2.PIC16C57-10E/P.pdf3.PIC16C57-10E/P.pdf4.PIC16C57-10E/P.pdf
  • Mesaj
Specificațiile PIC16C57-10E/P
Număr parc PIC16C57-10E/P Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC MCU 8BIT 3KB OTP 28DIP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.5 V Pachetul dispozitivului furnizor 28-PDIP
Viteză 10MHz Serie PIC® 16C
Dimensiunea RAM 72 x 8 Tip memorie program OTP
Dimensiunea memoriei programului 3KB (2K x 12) Periferice POR, WDT
ambalare Tube Pachet / Caz 28-DIP (0.600", 15.24mm)
Tip oscilator External Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C (TA)
Numărul de intrări / ieșiri 20 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Dimensiunea EEPROM -
descriere detaliata PIC PIC® 16C Microcontroller IC 8-Bit 10MHz 3KB (2K x 12) OTP 28-PDIP Convertoare de date -