PIC16C56A-40/SO
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PIC16C56A-40/SO
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 8BIT 1.5KB OTP 18SOIC
Foi de date: 1.PIC16C56A-40/SO.pdf2.PIC16C56A-40/SO.pdf3.PIC16C56A-40/SO.pdf4.PIC16C56A-40/SO.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
420 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PIC16C56A-40/SO
Număr parc PIC16C56A-40/SO Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC MCU 8BIT 1.5KB OTP 18SOIC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.5 V Pachetul dispozitivului furnizor 18-SOIC
Viteză 40MHz Serie PIC® 16C
Dimensiunea RAM 25 x 8 Tip memorie program OTP
Dimensiunea memoriei programului 1.5KB (1K x 12) Periferice POR, WDT
ambalare Tube Pachet / Caz 18-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Alte nume PIC16C56A40/SO Tip oscilator External
Temperatura de Operare 0°C ~ 70°C (TA) Numărul de intrări / ieșiri 12
Dimensiunea EEPROM - descriere detaliata PIC PIC® 16C Microcontroller IC 8-Bit 40MHz 1.5KB (1K x 12) OTP 18-SOIC