PIC16C55A-40/P
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PIC16C55A-40/P
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 8BIT 768B OTP 28DIP
Foi de date: 1.PIC16C55A-40/P.pdf2.PIC16C55A-40/P.pdf3.PIC16C55A-40/P.pdf4.PIC16C55A-40/P.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
360 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PIC16C55A-40/P
Număr parc PIC16C55A-40/P Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC MCU 8BIT 768B OTP 28DIP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.5 V Pachetul dispozitivului furnizor 28-PDIP
Viteză 40MHz Serie PIC® 16C
Dimensiunea RAM 25 x 8 Tip memorie program OTP
Dimensiunea memoriei programului 768B (512 x 12) Periferice POR, WDT
ambalare Tube Pachet / Caz 28-DIP (0.600", 15.24mm)
Alte nume PIC16C55A40/P Tip oscilator External
Temperatura de Operare 0°C ~ 70°C (TA) Numărul de intrări / ieșiri 20
Dimensiunea EEPROM - descriere detaliata PIC PIC® 16C Microcontroller IC 8-Bit 40MHz 768B (512 x 12) OTP 28-PDIP