PIC16C558-20/SS
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PIC16C558-20/SS
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 8BIT 3.5KB OTP 20SSOP
Foi de date: 1.PIC16C558-20/SS.pdf2.PIC16C558-20/SS.pdf3.PIC16C558-20/SS.pdf4.PIC16C558-20/SS.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
201 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PIC16C558-20/SS
Număr parc PIC16C558-20/SS Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC MCU 8BIT 3.5KB OTP 20SSOP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 3 V ~ 5.5 V Pachetul dispozitivului furnizor 20-SSOP
Viteză 20MHz Serie PIC® 16C
Dimensiunea RAM 128 x 8 Tip memorie program OTP
Dimensiunea memoriei programului 3.5KB (2K x 14) Periferice POR, WDT
ambalare Tube Pachet / Caz 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
Alte nume Q575787 Tip oscilator External
Temperatura de Operare 0°C ~ 70°C (TA) Numărul de intrări / ieșiri 13
Dimensiunea EEPROM - descriere detaliata PIC PIC® 16C Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 3.5KB (2K x 14) OTP 20-SSOP