PIC16C54-10/SS
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PIC16C54-10/SS
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 8BIT 768B OTP 20SSOP
Foi de date: 1.PIC16C54-10/SS.pdf2.PIC16C54-10/SS.pdf3.PIC16C54-10/SS.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
268 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PIC16C54-10/SS
Număr parc PIC16C54-10/SS Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC MCU 8BIT 768B OTP 20SSOP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.5 V Pachetul dispozitivului furnizor 20-SSOP
Viteză 10MHz Serie PIC® 16C
Dimensiunea RAM 25 x 8 Tip memorie program OTP
Dimensiunea memoriei programului 768B (512 x 12) Periferice POR, WDT
ambalare Tube Pachet / Caz 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
Tip oscilator External Temperatura de Operare 0°C ~ 70°C (TA)
Numărul de intrări / ieșiri 12 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Dimensiunea EEPROM -
descriere detaliata PIC PIC® 16C Microcontroller IC 8-Bit 10MHz 768B (512 x 12) OTP 20-SSOP Convertoare de date -