PIC14000T-20I/SS
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC14000T-20I/SS Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PIC14000T-20I/SS
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 8BIT 7KB OTP 28SSOP
  • Mesaj
Specificațiile PIC14000T-20I/SS
Număr parc PIC14000T-20I/SS Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC MCU 8BIT 7KB OTP 28SSOP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 6 V Pachetul dispozitivului furnizor 28-SSOP
Viteză 20MHz Serie PIC® 14
Dimensiunea RAM 192 x 8 Tip memorie program OTP
Dimensiunea memoriei programului 7KB (4K x 14) Periferice POR, Temp Sensor, WDT
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
Tip oscilator Internal Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Numărul de intrări / ieșiri 20 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Dimensiunea EEPROM -
descriere detaliata PIC PIC® 14 Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 7KB (4K x 14) OTP 28-SSOP Convertoare de date Slope A/D