PIC14000-20/SP
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PIC14000-20/SP
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 8BIT 7KB OTP 28SDIP
Preț de referință (în dolari SUA)
105 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PIC14000-20/SP
Număr parc PIC14000-20/SP Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC MCU 8BIT 7KB OTP 28SDIP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 6 V Pachetul dispozitivului furnizor 28-SPDIP
Viteză 20MHz Serie PIC® 14
Dimensiunea RAM 192 x 8 Tip memorie program OTP
Dimensiunea memoriei programului 7KB (4K x 14) Periferice POR, Temp Sensor, WDT
ambalare Tube Pachet / Caz 28-DIP (0.300", 7.62mm)
Tip oscilator Internal Temperatura de Operare 0°C ~ 70°C (TA)
Numărul de intrări / ieșiri 20 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Dimensiunea EEPROM -
descriere detaliata PIC PIC® 14 Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 7KB (4K x 14) OTP 28-SPDIP Convertoare de date Slope A/D