PIC12LF1552-I/SN
Microchip TechnologyMicrochip Technology
PIC12LF1552-I/SN Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PIC12LF1552-I/SN
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 8SOIC
Foi de date: 1.PIC12LF1552-I/SN.pdf2.PIC12LF1552-I/SN.pdf3.PIC12LF1552-I/SN.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PIC12LF1552-I/SN
Număr parc PIC12LF1552-I/SN Producător Microchip Technology
Descriere IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 8SOIC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) FLASH Tensiune - Defalcare 8-SOIC
Serie PIC® 12F Starea RoHS Tube
Timp de recuperare invers (trr) 32MHz necesită Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Tip memorie program 3.5KB (2K x 14) Dimensiunea memoriei programului I²C, SPI
Polarizare 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Tip oscilator A/D 4x10b
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA) Sistem de operare PIC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul producătorului PIC12LF1552-I/SN
Descriere extinsă PIC PIC® 12F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 3.5KB (2K x 14) FLASH 8-SOIC Descriere IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 8SOIC
Date SRAM Bytes - Convertoare de date 1.8 V ~ 3.6 V