PIC12LF1501-I/MS
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC12LF1501-I/MS Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PIC12LF1501-I/MS
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 8BIT 1.75KB FLASH 8MSOP
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PIC12LF1501-I/MS
Număr parc PIC12LF1501-I/MS Producător Micrel / Microchip Technology
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Pachetul dispozitivului furnizor 8-MSOP
Viteză 20MHz Serie PIC® 12F
Dimensiunea RAM 64 x 8 Tip memorie program FLASH
Dimensiunea memoriei programului 1.75KB (1K x 14) Periferice Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
ambalare Tube Pachet / Caz 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Alte nume PIC12LF1501IMS Tip oscilator Internal
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA) Numărul de intrări / ieșiri 5
Dimensiunea EEPROM - descriere detaliata PIC PIC® 12F Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 1.75KB (1K x 14) FLASH 8-MSOP