PIC12HV615T-I/MS
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC12HV615T-I/MS Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PIC12HV615T-I/MS
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 8BIT 1.75KB FLASH 8MSOP
Preț de referință (în dolari SUA)
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PIC12HV615T-I/MS
Număr parc PIC12HV615T-I/MS Producător Micrel / Microchip Technology
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 2 V ~ 5 V Pachetul dispozitivului furnizor 8-MSOP
Viteză 20MHz Serie PIC® 12F
Dimensiunea RAM 64 x 8 Tip memorie program FLASH
Dimensiunea memoriei programului 1.75KB (1K x 14) Periferice Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Tip oscilator Internal Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA)
Numărul de intrări / ieșiri 5 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Dimensiunea EEPROM -
descriere detaliata PIC PIC® 12F Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 1.75KB (1K x 14) FLASH 8-MSOP Convertoare de date A/D 4x10b