PIC12F635T-I/SN
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC12F635T-I/SN Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PIC12F635T-I/SN
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 8BIT 1.75KB FLASH 8SOIC
Foi de date: 1.PIC12F635T-I/SN.pdf2.PIC12F635T-I/SN.pdf3.PIC12F635T-I/SN.pdf4.PIC12F635T-I/SN.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3300 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PIC12F635T-I/SN
Număr parc PIC12F635T-I/SN Producător Micrel / Microchip Technology
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 2 V ~ 5.5 V Pachetul dispozitivului furnizor 8-SOIC
Viteză 20MHz Serie PIC® 12F
Dimensiunea RAM 64 x 8 Tip memorie program FLASH
Dimensiunea memoriei programului 1.75KB (1K x 14) Periferice Brown-out Detect/Reset, POR, WDT
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Alte nume PIC12F635T-I/SN-ND
PIC12F635T-I/SNTR
Tip oscilator Internal
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA) Numărul de intrări / ieșiri 5
Dimensiunea EEPROM 128 x 8 descriere detaliata PIC PIC® 12F Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 1.75KB (1K x 14) FLASH 8-SOIC