PIC12F510-I/SN
Microchip TechnologyMicrochip Technology
PIC12F510-I/SN Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PIC12F510-I/SN
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 8BIT 1.5KB FLASH 8SOIC
Foi de date: 1.PIC12F510-I/SN.pdf2.PIC12F510-I/SN.pdf3.PIC12F510-I/SN.pdf4.PIC12F510-I/SN.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PIC12F510-I/SN
Număr parc PIC12F510-I/SN Producător Microchip Technology
Descriere IC MCU 8BIT 1.5KB FLASH 8SOIC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) FLASH Tensiune - Defalcare 8-SOIC
Serie PIC® 12F Starea RoHS Tube
Timp de recuperare invers (trr) 8MHz necesită POR, WDT
Tip memorie program 1.5KB (1K x 12) Dimensiunea memoriei programului -
Polarizare 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Alte nume PIC12F510ISN
Tip oscilator A/D 4x8b Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA)
Sistem de operare PIC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului PIC12F510-I/SN Descriere extinsă PIC PIC® 12F Microcontroller IC 8-Bit 8MHz 1.5KB (1K x 12) FLASH 8-SOIC
Descriere IC MCU 8BIT 1.5KB FLASH 8SOIC Date SRAM Bytes -
Convertoare de date 2 V ~ 5.5 V Core dimensiune 38 x 8