PIC12F508T-E/SN
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC12F508T-E/SN Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PIC12F508T-E/SN
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 8BIT 768B FLASH 8SOIC
Foi de date: 1.PIC12F508T-E/SN.pdf2.PIC12F508T-E/SN.pdf3.PIC12F508T-E/SN.pdf4.PIC12F508T-E/SN.pdf
  • Mesaj
Specificațiile PIC12F508T-E/SN
Număr parc PIC12F508T-E/SN Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC MCU 8BIT 768B FLASH 8SOIC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 2 V ~ 5.5 V Pachetul dispozitivului furnizor 8-SOIC
Viteză 4MHz Serie PIC® 12F
Dimensiunea RAM 25 x 8 Tip memorie program FLASH
Dimensiunea memoriei programului 768B (512 x 12) Periferice POR, WDT
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Tip oscilator Internal Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C (TA)
Numărul de intrări / ieșiri 5 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Dimensiunea EEPROM -
descriere detaliata PIC PIC® 12F Microcontroller IC 8-Bit 4MHz 768B (512 x 12) FLASH 8-SOIC Convertoare de date -