PIC12F1612T-I/SN
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC12F1612T-I/SN Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PIC12F1612T-I/SN
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 8SOIC
Preț de referință (în dolari SUA)
3300 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PIC12F1612T-I/SN
Număr parc PIC12F1612T-I/SN Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 8SOIC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 2.3 V ~ 5.5 V Pachetul dispozitivului furnizor 8-SOIC
Viteză 32MHz Serie PIC® 12F
Dimensiunea RAM 256 x 8 Tip memorie program FLASH
Dimensiunea memoriei programului 3.5KB (2K x 14) Periferice Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Tip oscilator Internal Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA)
Numărul de intrări / ieșiri 6 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Dimensiunea EEPROM -
descriere detaliata PIC PIC® 12F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 3.5KB (2K x 14) FLASH 8-SOIC Convertoare de date A/D 4x10b