PIC12F1572T-I/RF
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC12F1572T-I/RF Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PIC12F1572T-I/RF
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 8UDFN
Foi de date: PIC12F1572T-I/RF.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3300 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PIC12F1572T-I/RF
Număr parc PIC12F1572T-I/RF Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 8UDFN Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 145846 pcs Fișa cu date PIC12F1572T-I/RF.pdf
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 2.3 V ~ 5.5 V Pachetul dispozitivului furnizor 8-UDFN (3x3)
Viteză 32MHz Serie PIC® 12F
Dimensiunea RAM 256 x 8 Tip memorie program FLASH
Dimensiunea memoriei programului 3.5KB (2K x 14) Periferice Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 8-UDFN Exposed Pad
Alte nume PIC12F1572TIRF Tip oscilator Internal
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA) Numărul de intrări / ieșiri 6
Dimensiunea EEPROM - descriere detaliata PIC PIC® 12F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 3.5KB (2K x 14) FLASH 8-UDFN (3x3)