PIC12F1501-I/P
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PIC12F1501-I/P
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 8BIT 1.75KB FLASH 8DIP
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PIC12F1501-I/P
Număr parc PIC12F1501-I/P Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC MCU 8BIT 1.75KB FLASH 8DIP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 2.3 V ~ 5.5 V Pachetul dispozitivului furnizor 8-PDIP
Viteză 20MHz Serie PIC® 12F
Dimensiunea RAM 64 x 8 Tip memorie program FLASH
Dimensiunea memoriei programului 1.75KB (1K x 14) Periferice Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
ambalare Tube Pachet / Caz 8-DIP (0.300", 7.62mm)
Alte nume PIC12F1501IP Tip oscilator Internal
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA) Numărul de intrări / ieșiri 5
Dimensiunea EEPROM - descriere detaliata PIC PIC® 12F Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 1.75KB (1K x 14) FLASH 8-PDIP