PIC10LF320-E/OT
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC10LF320-E/OT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PIC10LF320-E/OT
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 8BIT 448B FLASH SOT23-6
Foi de date: 1.PIC10LF320-E/OT.pdf2.PIC10LF320-E/OT.pdf
  • Mesaj
Specificațiile PIC10LF320-E/OT
Număr parc PIC10LF320-E/OT Producător Micrel / Microchip Technology
cantitate valabila 3620 pcs Fișa cu date 1.PIC10LF320-E/OT.pdf2.PIC10LF320-E/OT.pdf
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Pachetul dispozitivului furnizor SOT-23-6
Viteză 16MHz Serie PIC® 10F
Dimensiunea RAM 64 x 8 Tip memorie program FLASH
Dimensiunea memoriei programului 448B (256 x 14) Periferice Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
ambalare Bulk Pachet / Caz SOT-23-6
Tip oscilator Internal Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C (TA)
Numărul de intrări / ieșiri 3 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Dimensiunea EEPROM -
descriere detaliata PIC PIC® 10F Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 448B (256 x 14) FLASH SOT-23-6 Convertoare de date A/D 3x8b