PIC10F220T-I/MC
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC10F220T-I/MC Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PIC10F220T-I/MC
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 8BIT 384B FLASH 8DFN
Preț de referință (în dolari SUA)
3300 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PIC10F220T-I/MC
Număr parc PIC10F220T-I/MC Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC MCU 8BIT 384B FLASH 8DFN Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 2 V ~ 5.5 V Pachetul dispozitivului furnizor 8-DFN (2x3)
Viteză 8MHz Serie PIC® 10F
Dimensiunea RAM 16 x 8 Tip memorie program FLASH
Dimensiunea memoriei programului 384B (256 x 12) Periferice POR, WDT
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 8-VFDFN Exposed Pad
Tip oscilator Internal Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA)
Numărul de intrări / ieșiri 4 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Dimensiunea EEPROM -
descriere detaliata PIC PIC® 10F Microcontroller IC 8-Bit 8MHz 384B (256 x 12) FLASH 8-DFN (2x3) Convertoare de date A/D 2x8b