MX575ABH15M0000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MX575ABH15M0000
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului OSC XO 15.0000MHZ LVCMOS SMD
Foi de date: MX575ABH15M0000.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MX575ABH15M0000
Număr parc MX575ABH15M0000 Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere OSC XO 15.0000MHZ LVCMOS SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6361 pcs Fișa cu date MX575ABH15M0000.pdf
Tensiune - Aprovizionare 2.375 V ~ 3.63 V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serie MX55
Evaluări - ambalare Tube
Pachet / Caz 6-SMD, No Lead producție LVCMOS
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.055" (1.40mm) Funcţie Enable/Disable
Frecvență Stabilitate ±50ppm Frecvență 15MHz
descriere detaliata 15MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 2.375 V ~ 3.63 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 95mA
Curent - furnizare (dezactivare) (Max) - Rezonator de bază Crystal
Punctul de tragere absolut (APR) -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MX575ABH250M000
MX575ABH250M000
Producători: Micrel / Microchip Technology
Descriere: OSC XO 250.0000MHZ LVCMOS SMD
In stoc: 6133 pcs
Descarca: MX575ABH250M000.pdf
RFQ
MX575ABF25M0000
MX575ABF25M0000
Descriere: OSCILLATOR SMD
In stoc: 5864 pcs
Descarca: MX575ABF25M0000.pdf
RFQ
MX575ABH15M0000-TR
MX575ABH15M0000-TR
Descriere: OSC XO 15.0000MHZ LVCMOS SMD