MX574BBC201M416-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MX574BBC201M416-TR
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului OSC XO 201.416015MHZ LVCMOS SMD
Foi de date: MX574BBC201M416-TR.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MX574BBC201M416-TR
Număr parc MX574BBC201M416-TR Producător Micrel / Microchip Technology
cantitate valabila 6829 pcs Fișa cu date MX574BBC201M416-TR.pdf
Tensiune - Aprovizionare 2.375 V ~ 3.63 V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serie MX55
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 6-SMD, No Lead producție LVCMOS
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.055" (1.40mm) Funcţie Enable/Disable
Frecvență Stabilitate ±50ppm Frecvență 201.416015MHz
descriere detaliata 201.416015MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 2.375 V ~ 3.63 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 95mA