MRF24XA-I/MQ
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MRF24XA-I/MQ Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MRF24XA-I/MQ
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC RF TXRX+MCU 802.15.4 32-VFQFN
Foi de date: 1.MRF24XA-I/MQ.pdf2.MRF24XA-I/MQ.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MRF24XA-I/MQ
Număr parc MRF24XA-I/MQ Producător Micrel / Microchip Technology
cantitate valabila 4177 pcs Fișa cu date 1.MRF24XA-I/MQ.pdf2.MRF24XA-I/MQ.pdf
Tensiune - Aprovizionare 1.5 V ~ 3.6 V Tip TxRx + MCU
Serie - Interfețe intermediare SPI
Sensibilitate -103dBm RF Familie / Standard 802.15.4, General ISM > 1GHz
Protocol 6LoWPAN, Zigbee®, MiWi® Putere - Ieșire 1dBm
ambalare Tube Pachet / Caz 32-VFQFN Exposed Pad
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours)
Modulare DSSS, O-QPSK Dimensiunea memoriei -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant GPIO 3
Frecvență 2.4GHz descriere detaliata IC RF TxRx + MCU 802.15.4, General ISM > 1GHz 6LoWPAN, Zigbee®, MiWi® 2.4GHz 32-VFQFN Exposed Pad
Rata de date (Max) 2Mbps Curent - transmiterea 30mA
Curent - Primirea 13.5mA ~ 16.5mA