MIC5502-1.8YMT-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MIC5502-1.8YMT-TR
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC REG LINEAR 1.8V 300MA 4TDFN
Foi de date: MIC5502-1.8YMT-TR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MIC5502-1.8YMT-TR
Număr parc MIC5502-1.8YMT-TR Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC REG LINEAR 1.8V 300MA 4TDFN Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 663940 pcs Fișa cu date MIC5502-1.8YMT-TR.pdf
Dropout de tensiune (Max) 0.38V @ 300mA Tensiune - ieșire (min / fix) 1.8V
Tensiune - ieșire (Max) - Tensiune - Intrare (Max) 5.5V
Pachetul dispozitivului furnizor 4-TDFN (1x1) Serie -
Caracteristici de protecție Over Current, Over Temperature ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 4-UDFN Exposed Pad PSRR 60dB (1kHz)
Tipul de ieșire Fixed Configurarea ieșirii Positive
Alte nume MIC5502-1.8YMTTR
MIC5502-1.8YMTTR-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Numărul autorităților de reglementare 1 Tipul de montare Surface Mount
descriere detaliata Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 300mA 4-TDFN (1x1) Curent - aprovizionare (Max) 65µA
Curent - Quiescent (Iq) 55µA Curent - ieșire 300mA