MIC5375-2.8YMT-TZ
Microchip TechnologyMicrochip Technology
MIC5375-2.8YMT-TZ Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MIC5375-2.8YMT-TZ
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC REG LDO 2.8V 0.15A 4TMLF
Foi de date: MIC5375-2.8YMT-TZ.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MIC5375-2.8YMT-TZ
Număr parc MIC5375-2.8YMT-TZ Producător Microchip Technology
Descriere IC REG LDO 2.8V 0.15A 4TMLF Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3032 pcs Fișa cu date MIC5375-2.8YMT-TZ.pdf
Tensiune / curent - ieșire 1 200mA Tensiune - intrare Up to 5.5V
Tensiune - Defalcare 4-TMLF® (1x1) Serie -
Starea RoHS Digi-Reel® Regulator Topologie 150mA
Polarizare 4-UDFN Exposed Pad, 4-TMLF® Alte nume 1611-MIC5375-2.8YMT-DKR
1611-MIC5375-2.8YMT-DKR-ND
1611-MIC5375-2.8YMT-TZDKR
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Numărul autorităților de reglementare 0.12V @ 150mA
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului MIC5375-2.8YMT-TZ Frecvență - Comutare Positive Fixed
Descriere extinsă Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 2.8V 150mA 4-TMLF® (1x1) Descriere IC REG LDO 2.8V 0.15A 4TMLF
Curent - ieșire 2.8V Curent - Limită (Min) 1
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MIC5374-SJG1YMT-TR
MIC5374-SJG1YMT-TR
Producători: Micrel / Microchip Technology
Descriere: IC REG LIN 3.3/2.5/1.8/1V 16MLF
In stoc: 189614 pcs
Descarca: MIC5374-SJG1YMT-TR.pdf
RFQ
MIC5376-2.8YMT-TR
MIC5376-2.8YMT-TR
Descriere: IC REG LINEAR 2.8V 150MA 4TMLF
In stoc: 293152 pcs
Descarca: MIC5376-2.8YMT-TR.pdf
RFQ
MIC5375-2.8YMT-TZ
MIC5375-2.8YMT-TZ
Producători: Microchip Technology
Descriere: IC REG LDO 2.8V 0.15A 4TMLF