MIC5367-1.5YMT-TR
Microchip TechnologyMicrochip Technology
MIC5367-1.5YMT-TR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MIC5367-1.5YMT-TR
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC REG LDO 1.5V 0.15A 6TMLF
Foi de date: MIC5367-1.5YMT-TR.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MIC5367-1.5YMT-TR
Număr parc MIC5367-1.5YMT-TR Producător Microchip Technology
Descriere IC REG LDO 1.5V 0.15A 6TMLF Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2760 pcs Fișa cu date MIC5367-1.5YMT-TR.pdf
Tensiune / curent - ieșire 1 200mA Tensiune - intrare 2.5 V ~ 5.5 V
Tensiune - Defalcare 6-TMLF® (1.6x1.6) Serie -
Starea RoHS Digi-Reel® Regulator Topologie 150mA
Polarizare 6-UFDFN Exposed Pad Alte nume 1611-MIC5367-1.5YMT-DKR
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Numărul autorităților de reglementare 0.18V @ 150mA
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului MIC5367-1.5YMT-TR Frecvență - Comutare Positive Fixed
Descriere extinsă Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 1.5V 150mA 6-TMLF® (1.6x1.6) Descriere IC REG LDO 1.5V 0.15A 6TMLF
Curent - ieșire 1.5V Curent - Limită (Min) 1