MIC5366-2.9YMT-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5366-2.9YMT-TR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MIC5366-2.9YMT-TR
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC REG LINEAR 2.9V 150MA 4TMLF
Foi de date: MIC5366-2.9YMT-TR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MIC5366-2.9YMT-TR
Număr parc MIC5366-2.9YMT-TR Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC REG LINEAR 2.9V 150MA 4TMLF Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 321869 pcs Fișa cu date MIC5366-2.9YMT-TR.pdf
Dropout de tensiune (Max) 0.31V @ 150mA Tensiune - ieșire (min / fix) 2.9V
Tensiune - ieșire (Max) - Tensiune - Intrare (Max) 5.5V
Pachetul dispozitivului furnizor 4-TMLF® (1x1) Serie -
Caracteristici de protecție Over Current, Over Temperature ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 4-UDFN Exposed Pad, 4-TMLF® PSRR 80dB ~ 65dB (1kHz ~ 10kHz)
Tipul de ieșire Fixed Configurarea ieșirii Positive
Alte nume 576-3212-2
MIC5366-2.9YMT TR
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Numărul autorităților de reglementare 1 Tipul de montare Surface Mount
descriere detaliata Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.9V 150mA 4-TMLF® (1x1) Curent - Quiescent (Iq) 39µA
Curent - ieșire 150mA Caracteristici de control Enable