MIC5366-1.8YC5-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5366-1.8YC5-TR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MIC5366-1.8YC5-TR
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC REG LINEAR 1.8V 150MA SC70-5
Foi de date: MIC5366-1.8YC5-TR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MIC5366-1.8YC5-TR
Număr parc MIC5366-1.8YC5-TR Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC REG LINEAR 1.8V 150MA SC70-5 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 493650 pcs Fișa cu date MIC5366-1.8YC5-TR.pdf
Dropout de tensiune (Max) 0.38V @ 150mA Tensiune - ieșire (min / fix) 1.8V
Tensiune - ieșire (Max) - Tensiune - Intrare (Max) 5.5V
Pachetul dispozitivului furnizor SC-70-5 Serie -
Caracteristici de protecție Over Current, Over Temperature ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 PSRR 80dB ~ 65dB (1kHz ~ 10kHz)
Tipul de ieșire Fixed Configurarea ieșirii Positive
Alte nume 576-3203-1 Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Numărul autorităților de reglementare 1 Tipul de montare Surface Mount
descriere detaliata Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 150mA SC-70-5 Curent - Quiescent (Iq) 39µA
Curent - ieșire 150mA Caracteristici de control Enable