MIC5366-1.2YMT-TZ
Microchip TechnologyMicrochip Technology
MIC5366-1.2YMT-TZ Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MIC5366-1.2YMT-TZ
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC REG LDO 1.2V 0.15A 4TMLF
Foi de date: MIC5366-1.2YMT-TZ.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MIC5366-1.2YMT-TZ
Număr parc MIC5366-1.2YMT-TZ Producător Microchip Technology
Descriere IC REG LDO 1.2V 0.15A 4TMLF Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6214 pcs Fișa cu date MIC5366-1.2YMT-TZ.pdf
Tensiune / curent - ieșire 1 200mA Tensiune - intrare 2.5 V ~ 5.5 V
Tensiune - Defalcare 4-TMLF® (1x1) Serie -
Starea RoHS Digi-Reel® Regulator Topologie 150mA
Polarizare 4-UDFN Exposed Pad, 4-TMLF® Alte nume 1611-MIC5366-1.2YMT-DKR
1611-MIC5366-1.2YMT-DKR-ND
1611-MIC5366-1.2YMT-TZDKR
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Numărul autorităților de reglementare 0.18V @ 150mA
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului MIC5366-1.2YMT-TZ Frecvență - Comutare Positive Fixed
Descriere extinsă Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 1.2V 150mA 4-TMLF® (1x1) Descriere IC REG LDO 1.2V 0.15A 4TMLF
Curent - ieșire 1.2V Curent - Limită (Min) 1