MIC5364-1.2YMT-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5364-1.2YMT-TR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MIC5364-1.2YMT-TR
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC REG LINEAR 1.2V 300MA 6TMLF
Foi de date: MIC5364-1.2YMT-TR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MIC5364-1.2YMT-TR
Număr parc MIC5364-1.2YMT-TR Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC REG LINEAR 1.2V 300MA 6TMLF Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 535577 pcs Fișa cu date MIC5364-1.2YMT-TR.pdf
Dropout de tensiune (Max) - Tensiune - ieșire (min / fix) 1.2V
Tensiune - ieșire (Max) - Tensiune - Intrare (Max) 5.5V
Pachetul dispozitivului furnizor 6-TMLF® (1.2x1.2) Serie -
Caracteristici de protecție Over Current, Over Temperature ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 6-UFDFN Exposed Pad, 6-TMLF® PSRR 70dB (1kHz)
Tipul de ieșire Fixed Configurarea ieșirii Positive
Alte nume 576-4134-2
MIC5364-1.2YMT TR
MIC536412YMTTR
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Numărul autorităților de reglementare 1 Tipul de montare Surface Mount
descriere detaliata Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.2V 300mA 6-TMLF® (1.2x1.2) Curent - aprovizionare (Max) 70µA
Curent - Quiescent (Iq) 53µA Curent - ieșire 300mA