MIC5353-3.3YMT-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5353-3.3YMT-TR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MIC5353-3.3YMT-TR
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC REG LINEAR 3.3V 500MA 6TMLF
Foi de date: MIC5353-3.3YMT-TR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MIC5353-3.3YMT-TR
Număr parc MIC5353-3.3YMT-TR Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC REG LINEAR 3.3V 500MA 6TMLF Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 229972 pcs Fișa cu date MIC5353-3.3YMT-TR.pdf
Dropout de tensiune (Max) 0.35V @ 500mA Tensiune - ieșire (min / fix) 3.3V
Tensiune - ieșire (Max) - Tensiune - Intrare (Max) 6V
Pachetul dispozitivului furnizor 6-TMLF® (1.6x1.6) Serie -
Caracteristici de protecție Over Current, Over Temperature ambalare Original-Reel®
Pachet / Caz 6-UFDFN Exposed Pad, 6-TMLF® PSRR 60dB (1kHz)
Tipul de ieșire Fixed Configurarea ieșirii Positive
Alte nume 576-3680-6 Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Numărul autorităților de reglementare 1 Tipul de montare Surface Mount
descriere detaliata Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 500mA 6-TMLF® (1.6x1.6) Curent - Quiescent (Iq) 175µA
Curent - ieșire 500mA Caracteristici de control Enable