MIC5319-2.7BD5-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5319-2.7BD5-TR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MIC5319-2.7BD5-TR
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC REG LIN 2.7V 500MA TSOT23-5
Foi de date: MIC5319-2.7BD5-TR.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MIC5319-2.7BD5-TR
Număr parc MIC5319-2.7BD5-TR Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC REG LIN 2.7V 500MA TSOT23-5 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 78982 pcs Fișa cu date MIC5319-2.7BD5-TR.pdf
Dropout de tensiune (Max) 0.4V @ 500mA Tensiune - ieșire (min / fix) 2.7V
Tensiune - ieșire (Max) - Tensiune - Intrare (Max) 5.5V
Pachetul dispozitivului furnizor TSOT-23-5 Serie -
Caracteristici de protecție Over Current, Over Temperature ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 PSRR 70dB ~ 60dB (1kHz ~ 10kHz)
Tipul de ieșire Fixed Configurarea ieșirii Positive
Alte nume MIC5319-2.7BD5 TR
MIC5319-2.7BD5 TR-ND
MIC5319-2.7BD5TR
MIC5319-2.7BD5TR-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Numărul autorităților de reglementare 1 Tipul de montare Surface Mount
descriere detaliata Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.7V 500mA TSOT-23-5 Curent - Quiescent (Iq) 150µA
Curent - ieșire 500mA Caracteristici de control Enable