MIC5319-1.8YML-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5319-1.8YML-TR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MIC5319-1.8YML-TR
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC REG LINEAR 1.8V 500MA 6MLF
Foi de date: MIC5319-1.8YML-TR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MIC5319-1.8YML-TR
Număr parc MIC5319-1.8YML-TR Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC REG LINEAR 1.8V 500MA 6MLF Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 65315 pcs Fișa cu date MIC5319-1.8YML-TR.pdf
Dropout de tensiune (Max) - Tensiune - ieșire (min / fix) 1.8V
Tensiune - ieșire (Max) - Tensiune - Intrare (Max) 5.5V
Pachetul dispozitivului furnizor 6-TMLF® (2x2) Serie -
Caracteristici de protecție Over Current, Over Temperature ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz 6-VDFN Exposed Pad, 6-TMLF® PSRR 70dB ~ 60dB (1kHz ~ 10kHz)
Tipul de ieșire Fixed Configurarea ieșirii Positive
Alte nume 576-1903-1 Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Numărul autorităților de reglementare 1 Tipul de montare Surface Mount
descriere detaliata Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 500mA 6-TMLF® (2x2) Curent - Quiescent (Iq) 150µA
Curent - ieșire 500mA Caracteristici de control Enable