MIC5317-3.3YM5-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5317-3.3YM5-TR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MIC5317-3.3YM5-TR
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC REG LINEAR 3.3V 150MA SOT23-5
Foi de date: MIC5317-3.3YM5-TR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MIC5317-3.3YM5-TR
Număr parc MIC5317-3.3YM5-TR Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC REG LINEAR 3.3V 150MA SOT23-5 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 687330 pcs Fișa cu date MIC5317-3.3YM5-TR.pdf
Dropout de tensiune (Max) 0.31V @ 150mA Tensiune - ieșire (min / fix) 3.3V
Tensiune - ieșire (Max) - Tensiune - Intrare (Max) 6V
Pachetul dispozitivului furnizor SOT-23-5 Serie -
Caracteristici de protecție Over Current, Over Temperature ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz SC-74A, SOT-753 PSRR 80dB ~ 65dB (1kHz ~ 10kHz)
Tipul de ieșire Fixed Configurarea ieșirii Positive
Alte nume MIC5317-3.3YM5TR
MIC5317-3.3YM5TR-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Numărul autorităților de reglementare 1 Tipul de montare Surface Mount
descriere detaliata Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 150mA SOT-23-5 Curent - Quiescent (Iq) 39µA
Curent - ieșire 150mA Caracteristici de control Enable