MIC5317-1.8YM5-T5
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5317-1.8YM5-T5 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MIC5317-1.8YM5-T5
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC REG LINEAR 1.8V 150MA SOT23-5
Foi de date: MIC5317-1.8YM5-T5.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MIC5317-1.8YM5-T5
Număr parc MIC5317-1.8YM5-T5 Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC REG LINEAR 1.8V 150MA SOT23-5 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 520136 pcs Fișa cu date MIC5317-1.8YM5-T5.pdf
Dropout de tensiune (Max) 0.38V @ 150mA Tensiune - ieșire (min / fix) 1.8V
Tensiune - ieșire (Max) - Tensiune - Intrare (Max) 6V
Pachetul dispozitivului furnizor SOT-23-5 Serie -
Caracteristici de protecție Over Current, Over Temperature ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz SC-74A, SOT-753 PSRR 80dB ~ 65dB (1kHz ~ 10kHz)
Tipul de ieșire Fixed Configurarea ieșirii Positive
Alte nume 576-4487-2
MIC5317-1.8YM5 T5
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Numărul autorităților de reglementare 1 Tipul de montare Surface Mount
descriere detaliata Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 150mA SOT-23-5 Curent - Quiescent (Iq) 39µA
Curent - ieșire 150mA Caracteristici de control Enable